Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Rupes M707 Autoshampoo med ægte Carnauba voks, 500ml. Se fuld størrelse

Rupes M707 Autoshampoo med ægte Carnauba voks, 500ml.

NYHED! Rupes M707 Autoshampoo er en meget effektiv autoshampoo som indeholder ægte Carnabau voks som sikrer at bilen efter vask står strålende blank, samtidig med at den har lagt et ekstra beskyttende lag ud over din u/polerede bil. Denne shampoo nedbryder altså ikke eksisterende polish/lakforsegler.

Flere detaljer

  • 500 ml.

DKK 187,50 inkl. moms
DKK 150,00 ekskl. moms

Brugsanvisning:

Rupes M707 Autoshampoo er en meget effektiv autoshampoo som indeholder ægte Carnabau voks som sikrer at bilen efter vask står strålende blank, samtidig med at den har lagt et ekstra beskyttende lag ud over din u/polerede bil. Denne shampoo nedbryder altså ikke eksisterende polish/lakforsegler. Vasker og beskytter i et trin. Fantastisk til biler, både motorcykler m.m.