VELKOMMEN til vores NYE webshop, som vi fejrer med EKSTRA gode rabatter. Gå på opdagelse i alle vores velkendte varer samt 25.000 nye produkter! Vi beder dig venligst oprette dig påny - TAK!

Hvem er vi

Jydsk Auto Make-up, grundlagt i 1960'erne tilbyder alle former for kemiske produkter, maskiner samt alle mulige andre former for hjælpemidler til den professionelle klargøring af bil - båd - campingvogn - motorcykel og lastbil. Som totalleverandør tilbyder vi at oplære jeres personale i professionel bilpleje & bådpleje.

 

Herudover har vi et STORT udvalg af BILUDSTYR - vi nævner bare lidt: Skibokse - Autostole - Cykelholdere - Bilstereo - Bundmåtter - Fælge - Elektronik - Værkstedsudstyr - Maling - Olie - Kemi og meget mere. Tag et kig ind i vores store sortiment!

Du finder også alt hvad du har brug for til industriel- og almindelig rengøring. Vi sælger kun PROFESSIONELLE produkter.

 

Vores mål som leverandør er, at sikre en ensartet høj kvalitet med færrest mulige produkter til den rigtige pris samt et minimum af tidsforbrug.

Med et meget bredt produktsortiment samt mange års erfaring med professionel bilpleje, står vi meget stærkt til også at optimere jeres klargøring med en sundere økonomi, bedre arbejdsgange samt en højere kvalitet, hvilket resulterer i bedre omsætning og ikke mindst stor kundetilfredshed.

 

Vi står naturligvis altid klar til at vejlede eller hjælpe med jeres problemer store som små. Vi kan altid kontaktes på vores telefon

+ 45 86951322 samt på mail: hr@jydskautomakeup.dk.

Vores professionelle rådgivning er GRATIS og vi vejleder dig altid med et "smil".

Åbningstid på telefonen:    Mandag - torsdag 8.00-15.00 og fredag 8.00-12.00. Besøg os på adresse efter aftale. 

TILMELDING TIL NYHEDSBREV