Vi holder juleferie lukket fra d. 22. December til d. 1. Januar.
Nyhedsbrev

Rupes P808 Spray lakforsegler langtidsholdbar, 500ml. incl. forstøver samt microfiberklud

Rupes P808 Sprayforsegler er et helt unikt produkt til at forsegle din billak. Forstøves blot ud over overfladen og aftørres straks med en medfølgende microfiberklud. Denne spray lakforsegler skaber en unik stribefri samt hård skinnende barrierefilm  som beskytter bilens lak samtidig med at den indeholder en UV beskyttelse således at lakfalmning begrænses effektivt. Meget høj glans.

Flere detaljer

  • 500 ml.

DKK 298,75 inkl. moms
DKK 239,00 ekskl. moms

4 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Brugsanvisning:

Rupes P808 sprayforsegler er et helt unikt produkt til at forsegle din billak. Forstøves blot ud over overfladen og aftørres straks med en medfølgende microfiberklud. Denne spray lakforsegler skaber en unik stribefri samt hård skinnende barrierefilm  som beskytter bilens lak samtidig med at den indeholder en UV beskyttelse således at lakfalmning begrænses effektivt. Meget høj glans. Tørrer lynhurtigt op efter aftørring. Sprayforsegleren kan endvidere anvendes direkte efter bilvask hvor man sprayer produktet ud over den let våde bil og aftørrer lakken til højglans.