Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Rupes LD30 mini luft slibe & polermaskine, ø30mm Se fuld størrelse

Rupes LD30 mini luft slibe & polermaskine, ø30mm

Rupes kompakt mini polermaskine til luft. Er meget let og med 1,5 mm eksentrisk udslag, er den perfekt til spot repair opgaver, fjernelse af fugleklatter eller løse polering af komponenter som spejlhuse, dørhåndtag, spoilere m.m. Kan også bruges til almindelig slibe & poleropgaver hvor der ikke er plads til almindelig polermaskine, eksempelvis på fælge m.m. 0-7500 omdr./min.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 2.206,25 Inkl. moms

Produktinformation:

Luftforbrug 130 ltr./min. 6 bars tryk. Bagskive ø30mm.

Klik ind på nedenstående film og få gode tips...


1 produkter er relateret til dette produkt