Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Blå Karklude 20 stk. pakning Se fuld størrelse

Blå Karklude 20 stk. pakning

Blå karklude er umiddelbart en almindelig karklud, dog er denne klud i en langt højere kvalitet end man normal ser i supermarkeder. Kludene er meget kraftigere og slidstærke. Velegnet til alle aftørringsopgaver f.eks. instrumentborde, møbler, borde og lignende. Anvendes naturligvis også som helt almindelig karklud. Størrelsen er 40 x 40 cm.

Flere detaljer

  • 20 stk. pakning

DKK 98,75 inkl. moms
DKK 79,00 ekskl. moms

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Blå karklude er en meget absorberende klud og ved vask er det vigtigt, at man ikke anvender skyllemiddel, da dette gør kluden mindre absorberende og dermed ringere. Brug gerne vores vaskepulver, som er velegnet til almindelig vask.