Nyhedsbrev

JAM Gul polerpude ø150, blød/mellem

Denne type gul polerskive med velcro ø150x50mm, er meget velegnet til stort set alle typer finere polermidler, hvor man skal have fjernet lettere mathed eller vaskeridser. Denne pude er også velegnet til at efterpolere med, når man har brugt grovere midler først, da polerpuden er af typen blød/mellem og fungerer perfekt til disse opgaver. 

 

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 86,88 inkl. moms
DKK 69,50 ekskl. moms

3 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Denne pude er også velegnet til at efterpolere med, når man har brugt grovere midler først, da polerpuden er af typen blød/mellem og fungerer perfekt til disse opgaver. Sørg for ofte at rense overfladen på puden under brug. Svarer til tidligere hvid udgave!!