Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
JAM Orange polerpude ø150mm, mellemhård Se fuld størrelse

JAM Orange polerpude ø150mm, mellemhård

Denne type orange polerskive med velcro 150x50mm, er meget velegnet til alle typer polermidler, hvor man skal ind og polere den matte/ridsede lak op. Polerpuden er mellem/hård og fungerer perfekt til disse opgaver.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 85,00 Inkl. moms

Produktinformation:

Sørg for ofte at rense overfladen på puden under brug. Puden kan afskæres i tykkelsen med en nedstryger som blot sættes på den roterende polerpude med et let tryk, hvorefter man kan skære en tynd skive af puden. Svarer til tidligere gul udgave!!

 

2 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også: