Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Rupes Bigfoot LHR 75 mini excentrisk luftpolermaskine Se fuld størrelse

Rupes Bigfoot LHR 75 mini excentrisk luftpolermaskine

Denne mindre luftpolermaskine i Rupes Bigfoot serien med ø75 mm bagskive og 12mm udslag, gør at man kan komme til at lave den velkendte fantastisk Rupes Bigfoot finish uden hologrammer på hele lakken, også på kraftigt kurvede overflader og smalle steder som ellers normalt er vanskelige at komme til.

Normal 2.475,- Tilbudspris 1.979,- u/moms

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 2.473,75 inkl. moms
DKK 1.979,00 ekskl. moms

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Maskinen er også rigtig god til efterpolering af f.eks. fugleklatter som man har vandslebet væk. Med denne maskine tager det ingen tid at opnå perfekt finish på disse normalt vanskelige områder. Incl. Bagskive.

Klik ind på nedenstående film og få gode tips...