Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Holder med velcro, ø150 kraftig model Se fuld størrelse

Holder med velcro, ø150 kraftig model

Denne holder på Ø150mm. anvendes til bl.a. vores Ler-rengøringsskive. Holderen er som skrevet monteret med velcro, og  gør det meget nemt at styre ler-rengøringsskiven på f.eks. større flader som motorhjelme og lignende. Ligger super godt i hånden.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 111,25 Inkl. moms

Brugsanvisning:

Denne holder på Ø150mm.  anvendes til bl.a. vores Ler-rengøringsskive. Holderen er som skrevet monteret med velcro og  gør det meget nemt at styre ler-rengøringsskiven på f.eks. større flader som motorhjelme og lignende. Ligger super godt i hånden. Denne holder egner sig også fortrinligt til at bruge i forbindelse med vandslibningsopgaver hvor man f.eks. bruger 3M Trizact Ø150mm. vandslibningsskiver eller Abralon  Ø150mm. Vandslibningsskiver, og ønsker at vandslibe i hånden for bedre kontrol.