Nyhedsbrev

Rupes M606 Hurtigt lakopfrisker, 500ml. incl. forstøver samt microfiberklud

Rupes M606 Rapid Cleaner (spray opfrisker til lak eller andre glatte polerede overflader).  Denne spray er et helt unikt produkt til at fjerne pletter, støv eller snavs f.eks. mellem bilvask eller til andre rengøringopgaver. Den blide væske er yderst effektiv,  fjerne ikke eksisterende voks men efterlader et beskyttende lag - giver flot glans. Fantastisk til polerede badeværelses håndvask.

Flere detaljer

  • 500 ml.

DKK 182,81 inkl. moms
DKK 146,25 ekskl. moms

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktbeskrivelse:

Rupes M606 Rapid Cleaner er utrolig let at bruge - forstøv produktet ud på emnet og efterpoleres/tørres med medfølgende microfiber klud. Overfladen efterlades ren og blank med et beskyttende lag. Fantastisk produkt som er virkelig nem og hurtigt at arbejde med.