Nyhedsbrev

TILBUD Plastfornyer pakke 2x5 ltr.

Tilbudspakke med 2 forskellige typer plastfornyer. 1 x 5 ltr. Vandbaseret Plastfornyer (indvendig) og 1 x 5 ltr. Lys Plast Nyt (udvendig).

Flere detaljer

  • 1 tilbudspakke

DKK 919,13 inkl. moms
DKK 735,30 ekskl. moms Nedsat pris!

-10%

DKK 1.021,25

Beskrivelse og brugsanvisning:

Oliebaseret plastfornyer til alle gummi, vinyl og plastdele. Kan bruges både udvendig/ indvendig. Også fantastisk til opfriskning af motorrum efter motorrumsvask, dæksider, kofangere, spejlhuse, lister m.m. Overfladen vil fremstå som ny og naturligt blank efter brug. God holdbarhed.

Vandbaseret Plastfornyer er en meget velduftende, frisk og effektiv plastfornyer, primært til brug på instrumentborde, dørpaneler m.m. Produktet giver en flot ensartet naturlig mat finish på instrumentbordet, dørsider m.m., præcis som det originale look på moderne biler. Tørrer fuldstændig op efter få timer og binder derfor ikke snavs til overfladen.

For yderligere produktinformation - gå da ind under de respektive varer.