FERIELUKKET i uge 29 og 30
Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Støttelogo mod kræft
TILBUD Plastfornyer pakke Se fuld størrelse

TILBUD Plastfornyer pakke

Tilbudspakke med 2 forskellige typer plastfornyer. 1 x 5 ltr. Vandbaseret Plastfornyer (indvendig) og 1 x 5 ltr. Lys Plast Nyt (udvendig).

Normalpris 765,- + moms-    Kampagnepris 569,- + moms

Flere detaljer

  • 1 tilbudspakke

DKK 711,25 Inkl. moms

Beskrivelse og brugsanvisning:

Oliebaseret plastfornyer til alle gummi, vinyl og plastdele. Kan bruges både udvendig/ indvendig. Også fantastisk til opfriskning af motorrum efter motorrumsvask, dæksider, kofangere, spejlhuse, lister m.m. Overfladen vil fremstå som ny og naturligt blank efter brug. God holdbarhed.

Vandbaseret Plastfornyer er en meget velduftende, frisk og effektiv plastfornyer, primært til brug på instrumentborde, dørpaneler m.m. Produktet giver en flot ensartet naturlig mat finish på instrumentbordet, dørsider m.m., præcis som det originale look på moderne biler. Tørrer fuldstændig op efter få timer og binder derfor ikke snavs til overfladen.

For yderligere produktinformation - gå da ind under de respektive varer.

Kunder, der købte denne vare, købte også: