Nyhedsbrev

kontakt

Om Jydsk Auto Make-Up

Jydsk Auto Make-up, grundlagt i 1960'erne tilbyder alle former for kemiske produkter, maskiner samt alle mulige andre former for hjælpemidler til den professionelle klargøring. Som totalleverandør tilbyder vi at oplære jeres personale i professionel bilpleje.

Vores mål som leverandør er, at sikre en ensartet høj kvalitet med færrest mulige produkter til den rigtige pris samt et minimum af tidsforbrug.

Med et meget bredt produktsortiment samt mange års erfaring med professionel bilpleje, står vi meget stærkt til også at optimere jeres klargøring med en sundere økonomi, bedre arbejdsgange samt en højere kvalitet, hvilket resulterer i bedre omsætning og ikke mindst stor kundetilfredshed.

Vi står naturligvis altid klar til at vejlede eller hjælpe med jeres problemer store som små. Vi kan altid kontaktes på vores telefon + 45 86951322 samt på mail: hr@jydskautomakeup.dk.

Åbningstider:    Mandag - torsdag 8.00-15.00 og fredag 8.00-12.00..Nyhedsbrev