Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Gul Rilsan Vaskebørste træ, lang 45 cm Se fuld størrelse

Gul Rilsan Vaskebørste træ, lang 45 cm

Gul Rilsan Vaskebørste med træskaft er en håndlavet topkvalitets vaskebørste til billakker og andre sarte overflader. Denne kvalitets vaskebørste er med meget fine og bløde hår og er derfor fantastisk til sarte billakker man ikke ønsker at ridse. Vaskebørsten er 45 cm lang og selve vaskefladen 20 cm

Flere detaljer

  • Lang model

DKK 198,75 Inkl. moms

Produktinformation:

Da det er ægte træ som skaftet er lavet af anbefales det, at man efter brug ikke efterlader denne i en spand vand men istedet ligger den til tørre, for at opnå lang holdbarhed. Denne børste tåler både varmt vand og højttryksrenser.

Kunder, der købte denne vare, købte også: