Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kajco bomuldsklude, blød polerklud 10 kg. Se fuld størrelse

Kajco bomuldsklude, blød polerklud 10 kg.

Kajco bomuldsklude er bløde nye klude i 100% bomuld meget lækker kvalitet, og derfor meget velegnet til polering af biler, både m.m. Kajco klude er generelt velegnet til mange forskellige polerings - og aftørringsopgaver (suger ikke vand). Kan vaskes rigtig mange gange. 

Flere detaljer

  • 10 kg.

DKK 499,94 inkl. moms
DKK 399,95 ekskl. moms

1 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Kajco kluden er en universal blød klud, som anvendes til mange forskellige opgaver, som polering og aftørringsopgaver generelt.. For at bibeholde kludens fantastisk polerende egenskaber er det meget vigtigt, at man ved vask, undgår at anvende skyllemiddel. Vores vaskepulver er super god til vask af disse klude.