Nyhedsbrev

Viskestykker, vaskede 10 kg.

Viskestykker er rigtig gode kraftige genbrugsklude. Rene bomuldsklude. Viskestykkerne anvender vi til mange rengøringsopgaver som vinduespudsning, aftørring af interiør som instrumentbord, paneler m.m. Generelt rigtig god til alle opgaver, hvor man ønsker en god fnugfri og absorberende klud. Kan vaskes rigtig mange gange.

Flere detaljer

  • 10 kg.

DKK 499,94 inkl. moms
DKK 399,95 ekskl. moms

0 produkter er relateret til dette produkt

    Kunder, der købte denne vare, købte også:

    Produktinformation:

    Viskestykker er en universal klud som anvendes til mange forskellige opgaver. For at bibeholde kludens fantastisk sugende egenskaber er det meget vigtigt at man ved vask, undgår at anvende skyllemiddel. Vores vaskepulver er super god til vask af disse klude. Da produktet er genbrugsprodukt, kan godt svinge i udseende fra gang til gang, men kvaliteten er den samme.