Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Lagenklude, hvide vaskede 10 kg. Se fuld størrelse

Lagenklude, hvide vaskede 10 kg.

Lagenklude er rigtig gode hvide tynde genbrugsklude, som kommer opskåret i en god størrelse. Rene bomuldsklude. Lagenklude anvender vi til mange rengøringsopgaver som vinduespudsning, hvor kludens tykkelse gør det nemt at komme helt ind i hjørnerne, aftørring af interiør som instrumentbord, paneler m.m.

Flere detaljer

  • 10 kg.

DKK 490,63 Inkl. moms

Produkt information:

Generelt rigtig god til alle opgaver, hvor man ønsker en god fnugfri og absorberende klud. Da produktet er genbrugsprodukt kan kludens udseende svinge fra gang til gang, men kvaliteten er den samme. Lagenkluden er en universal klud som anvendes til mange forskellige opgaver. For at bibeholde kludens fantastisk sugende egenskaber er det meget vigtigt at man ved vask, undgår at anvende skyllemiddel. Vores vaskepulver er super god til vask af disse klude.Kan vaskes rigtig mange gange.

 

1 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også: