Vi holder juleferie lukket fra d. 22. December til d. 1. Januar.
Nyhedsbrev

Lagenklude, hvide vaskede 10 kg.

Hvide genbrugsklude - hvor de fleste stammer fra gamle brugte lagner. Kludene kommer i god opskåret størrelse. Rene bomuldsklude. Lagenklude anvender vi til mange rengøringsopgaver som vinduespudsning, hvor kludens tykkelse gør det nemt at komme helt ind i hjørnerne, aftørring af interiør som instrumentbord, paneler m.m.

Flere detaljer

  • 10 kg.

DKK 499,38 inkl. moms
DKK 399,50 ekskl. moms

0 produkter er relateret til dette produkt

    Kunder, der købte denne vare, købte også:

    Produkt information:

    Generelt rigtig god til alle opgaver, hvor man ønsker en god fnugfri og absorberende klud. Da produktet er genbrugsprodukt kan kludens udseende og type svinge fra gang til gang. Lagenkluden er en universal klud som anvendes til mange forskellige opgaver. For at bibeholde kludens fantastisk sugende egenskaber er det meget vigtigt at man ved vask, undgår at anvende skyllemiddel. Vores vaskepulver er super god til vask af disse klude. Kan vaskes rigtig mange gange.