Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Nanosvamp, nanoskum Se fuld størrelse

Nanosvamp, nanoskum

Nanosvamp er en forholdsvis aggressiv rensesvamp, som er meget velegnet til at fjerne pletter og streger på f.eks. det nederste af dørpaneler, hvor der mange gange er mærker efter sko m.m. Nanosvampen kan med forsigtighed anvendes til utrolig mange rengøringsopgaver. Størrelsen er 11 x 7 x 3 cm.

Flere detaljer

  • 10 stk. pakke

DKK 99,00 ekskl. moms

DKK 123,75 inkl. moms

10 andre varer i samme kategori:

1 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Nanosvampen har utrolig mange arbejdsområder, og da det er en forholdsvis aggressiv svamp, skal man altid teste overfladen på det emne man ønsker at rengøre, for at sikre at denne kan tåle behandlingen. Dog bestemmer man jo selv hvor hårdt man bruger svampen, da det er det tryk man ligger i svampen som gør den mere eller mindre aggressiv. Fantastisk til at fjerne sorte streger efter sko m.m. Som sæbe benytter vi f.eks. produktet Uniren blandet 1:50.