Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Rupes C701 Fælgrenser incl. forstøver, 1000ml. Se fuld størrelse

Rupes C701 Fælgrenser incl. forstøver, 1000ml.

NYHED! Rupes C701 Fælgrenser incl. forstøver. Rupes C701 fælgrenser (Wheel Fast Cleaner) er den perfekte løsning til at rengøre dine aluminiumsfælge. Produktet er klar til brug, og skal blot påføres i et tyndt lag på den afkølede fælg. Lad produktet virke et par minutter og efter kort tid vil du se at farven på fælgrenseren ændrer sig til rød. Brug en fælgbørste ved meget fastsiddende snavs.

Flere detaljer

  • 1 ltr.

DKK 305,63 inkl. moms
DKK 244,50 ekskl. moms

3 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Brugsanvisning:

Rupes C701 Fælgrenser incl. forstøver, 1000ml. Rupes C701 fælgrenser (Wheel Fast Cleaner) er den perfekte løsning til at rengøre dine aluminiumsfælge. Produktet er klar til brug, og skal blot påføres i et tyndt lag på den afkølede fælg. Lad produktet virke et par minutter og efter kort tid vil du se at farven på fælgrenseren ændrer sig til rød. Brug evt. en fælgbørste ved meget fastsiddende snavs. Skyl herefter fælgrenseren af med koldt vand for perfekt skinnende resultat.