Vi holder juleferie lukket fra d. 22. December til d. 1. Januar.
Nyhedsbrev

3M velcro mellemskive ø76mm, til hookit 05771

3M Ø76mm hookit interface bagpude er ultra-flexibel og er beregnet som mellemlæg mellem bagflange og f.eks. slibeskiver 3M 266L samt 3M trizact vandslibningsrondel. Dette sikrer at slibeskiverne har fuld kontakt på også kurvede overflader.  Bagpuden har 6 huller for slibeskiver med udsugningshuller, men kan så anvendes til helt almindelige slibeskiver uden udsugningshuller.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 63,13 inkl. moms
DKK 50,50 ekskl. moms

3 produkter er relateret til dette produkt

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Bagpuden har 6 huller for slibeskiver med udsugningshuller, men kan så anvendes til helt almindelige slibeskiver uden udsugningshuller. Meget blød og fleksibel. 3M produktnummer 05771.