Nyhedsbrev

3M Sort nubret ø76mm polerpude, 05726

3M sort nubret polerpude ø76mm med velcro er til alt finere polering, samt til aftørring af polish eller lakforsegler. Skivens udformning med den nubrede overflade, sikrer at temperaturen ikke stiger mere end nødvendigt i afsluttende poleringsfase. Det er vigtigt at polerskiven ikke bliver for fugtig under afsluttende polering, da dette i sig selv kan give hologrammer på lakken.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 63,44 inkl. moms
DKK 50,75 ekskl. moms

0 produkter er relateret til dette produkt

    Kunder, der købte denne vare, købte også:

    Produktinformation:

    Skivens udformning med den nubrede overflade, sikrer at temperaturen ikke stiger mere end nødvendigt i afsluttende poleringsfase. Det er vigtigt at polerskiven ikke bliver for fugtig under afsluttende polering, da dette i sig selv kan give hologrammer på lakken. Skift i god tid til tør pude.