Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Tornador-BASIS Z014S Rengørings pistol Se fuld størrelse

Tornador-BASIS Z014S Rengørings pistol

Tornador-BASIS Z014S Rengøring pistol baseret på Tornador® teknologi til hurtig og effektiv rengøring af alle svært tilgængelige steder f.eks. ventilationskanaler, sæde skinner, dørfalse og meget mere også til hurtig rengøring af reparation og reservedele. Bruges også til at fjerne hundehår eller til at omstrukturere velour overflader.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 590,00 Inkl. moms

Produktinformation:

Rengøring pistol baseret på Tornador® teknologi til hurtig og effektiv rengøring af alle svært tilgængelige steder f.eks. ventilationskanaler, sæde skinner, dørfalse, men også til hurtig rengøring af reparation og reservedele mv. Den unikke teknik luft turbulens (pneumatisk cutter) kan fjerne genstridige snavs hurtigt og pålideligt. Bruges til at fjerne hundehår eller til at omstrukturere velour overflader.

Hvor der med den den konventionelle væskebeholder er svær at komme til, er Tornador® BASIC Z-014S meget mindre og lettere at komme til med på områder som normalt er svære at nå f.eks. under sæderne, i motorrummet eller følsomme elektro-fotoniske komponenter, Tornador® BASIC Z-014S renser kraftfuld og let selv den værste snavs. Den er også ideel til hurtig og grundig tørring af fugtige overflader.


Kunder, der købte denne vare, købte også: