Nyhedsbrev
Tilmeld dig nyhedsbrevet:
Privat
Erhverv
Kontakt os

Du kan kontakte os på:

Telefon: 86 95 13 22

Send os en e-mail
Støttelogo mod kræft
IK12 Kemikalie forstøver 8,5 ltr. Se fuld størrelse

IK12 Kemikalie forstøver 8,5 ltr.

IK12 Kemikalie forstøver er en kraftig og robust forstøver som rummer 8,5 liter. IK12 er en super god forstøver som kan tåle de fleste stærke sæber og oliebaserede varer, og er derfor god til de fleste opgaver, hvor man har brug for at forstøve væske ud på et emne, f.eks. udlægning af sæber og motorrens på biler, både m.m., også super god til forstøvning af fliserens på terassen.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 837,50 Inkl. moms

Produktionformation:

IK12 Kemikalie forstøveren rummer 8,5 liter og er med håndpumpestang.

Kunder, der købte denne vare, købte også: