Nyhedsbrev
Auto Duster, lille støvkost for interiør 15 cm. Se fuld størrelse

Auto Duster, lille støvkost for interiør 15 cm.

Califonia Original Auto Duster - støvkost er en lille og effektiv afstøvningskost 15 cm. aftørringsflade med imprægnering som sikrer, at det støv man fjerner bliver i støvkosten, og ikke blot bliver hvirvlet ud i rummet under brug. Super god til brug f.eks. på udstillingsbiler. Kan bruges igen og igen, år efter år.

Flere detaljer

  • 1 stk.

DKK 161,25 inkl. moms
DKK 129,00 ekskl. moms

Kunder, der købte denne vare, købte også:

Produktinformation:

Auti Duster støvkosten er knap 30 cm. lang med en effektiv arbejdsbredde på 15cm, gør det let "også" at afstøve bilens interiør eller steder på lakken hvor det er svært at komme til med den store model. 

OBS! Der kan være overskudsmateriale som kan fnulde de første gange den bruges - det forsvinder - ryst den godt eller blæs med trykluft.